با حضور نوبخت؛

فاز اول مرکز جامع سرطان همدان افتتاح شد

فاز-اول-مرکز-جامع-سرطان-همدان-افتتاح-شد
کد خبر : 1215
سینا پرس : فاز اول مرکز جامع سرطان همدان امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و وبودجه کشور، استاندار، نمایندگان مجلس و مدیران استانی افتتاح شد.

به‌گزارش خبرگزاری سیناپرس، استاندار همدان صبح امروز دوشنبه ۲۸ تیرماه در مراسم افتتاحیه فاز اول مرکز جامع سرطان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، گفت: استان همدان به واسطه پزشکان و متخصصین حاذقی که دارد، به عنوان قطب پزشکی غرب کشور، مطرح شده‌ است.

وی با بیان اینکه امروز در پایان کار دولت تدبیر و امید، شاهد توسعه خط آهن و ارتقاء کیفیت آن هستیم، ادامه داد: ما  از استان‌هایی هستیم که در حوزه آب، به‌صورت مطلوب کار کردیم و در سال‌های اخیر سه سد را به بهره‌برداری رساندیم و دو سد را در دست ساخت داریم.

شاهرخی با بیان اینکه در حوزه بهداشت و درمان در کل کشور تحول اساسی صورت گرفته است، خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، یادآور شد: بیمارستان اکباتان را که در سفر قبلی تأمین اعتبار کردید، تا ماه‌های آینده بهره‌برداری خواهد شد.

استاندار همدان با بیان اینکه استان همدان به عنوان قطب پزشکی غرب کشور مطرح شده است، تصریح کرد: در اغلب شهرستان‌ها در سال‌های گذشته بیمارستان افتتاح کردیم و به واسطه پزشکان و متخصصین حاذقی که داریم، استان به عنوان قطب پزشکی غرب کشور، مطرح شده‌است.

وی به موج های مختلف کرونا در استان اشاره کرد و گفت: موفقیت استان در پیک‌های مختلف مرهون زحمات کادر بهداشت و درمان و طرح تحول سلامت ایجاد شده‌ است.

گزارش: زهرا فرامرزدوست